Konrad x Motorola One Zoom

Motorola One ZOOM to nie dość, że ciekawy, to jeszcze unikalny i wyróżniający się smartfon. Czy warto na niego postawić?

Read more
Konrad x Oppo Reno2

Oppo bez wątpienia robi telefony nie tylko ciekawe, ale i bardzo ładne. Czy model Reno2 również do nich należy?

Read more
Konrad x Apple iPhone XR
Apple iPhone XR

iPhone XR to tańszy smartfon Apple, ale bez wątpienia nie tani. Z drugiej strony, pod wieloma względami nie ustępuję flagowcom, więc cena wydaje się dość dobra.

Read more
Konrad x Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro przez długi czas był traktowany jako wyznacznik super foto smartfona, ale to nie znaczy, że w innych kwestiach zostawał w tyle. Czy i mi przypadł do gustu?

Read more
Konrad x OnePlus 7 Pro
OnePlus 7 Pro

OnePlus fanom kojarzy się z dwoma hasłami: Never Settle oraz zabójca flagowców. Czy model 7 Pro wpisuję się w tę filozofię?

Read more
Konrad x Oppo Reno 10x ZOOM
Oppo Reno 10x ZOOM

Oppo jest znaną marką na świecie, ale w Polsce dopiero zaczyna wdzierać się do świadomości konsumentów. Na przykładzie modelu Reno 10x ZOOM postanowiłem sprawdzić czy warto dać szansę tej firmie.

Read more
Konrad x Huawei Y6s #xkom
Huawei Y6s

Huawei mimo problemów w ostatnich miesiącach, jest uznana marką z dużym doświadczeniem. Czy w takim razie model Y6s jest udanym średniakiem?

Read more
Konrad x Google Pixel 3a
Google Pixel 3a

Google nie zdecydował się na oficjalne wejście ze swoimi smartfonami do Polski. Mamy czego żałować, a Pixel 3a jest tego świetnym przykładem.

Read more