Oppo Reno 10x ZOOM

Oppo jest znaną marką na świecie, ale w Polsce dopiero zaczyna wdzierać się do świadomości konsumentów. Na przykładzie modelu Reno 10x ZOOM postanowiłem sprawdzić czy warto dać szansę tej firmie.

Moje doświadczenie z marką Oppo również nie jest duże. Wiedziałem, że są, miałem jakieś rozeznanie w ich portfolio, a także miałem pojęcie czego mniej więcej mogę się spodziewałem. To jednak sprawdzenie czegoś na własnej skórze daje odpowiedź czy to ciekawy sprzęt, na który moglibyśmy wydać swoje pieniądze.

W przypadku Oppo Reno 10x ZOOM już na pierwszy rzut oka było dobrze, ponieważ sprzęt był po prostu piękny. Możecie się ze mną nie zgadzać, możecie twierdzić, że to nic nie znacząca cecha (ponieważ liczą się tylko cyferki!), ale jeśli mam coś kupić, musi mi się podobać.

Dalsze testy tylko utwierdziły mnie w tym, czego się spodziewałem – to świetny sprzęt, który pod żadnym względem nie odstaje od konkurencji.

Mocny, z dobrym aparatem, świetnym ekranem i sprawnie działającym systemem.

Więcej oczywiście na Instagramie, gdzie opublikowałem kilka postów na jego temat. Wystarczy, że klikniecie w link i zobaczycie wszystkie:

Konrad x Oppo Reno 10x ZOOM

No i zapraszam na Instagrama: